شما با عضویت در سایت گوگل مد این قوانین را میپذیرید:

 

۱) کاربران گرامی بایستی هنگام ثبت‌نام در پورتال گوگل مد، کلمات مناسبی را به عنوان شناسه کاربری و گذر واژه خود انتخاب فرمایند.

۲) از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در پورتال خودداری فرمائید.

۳) پورتال گوگل مد طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را ارسال نداشته و یا در این پورتال قرار ندهند.

۴) بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع میباشد، در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

۵) کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام نداشته و تعهد می‌نماید اطلاعات درج شده در پورتال، به صورت صحیح وارد شده‌اند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

۶) پورتال گوگل مد اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

۷) اطلاعات موجود کاربران در پورتال کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به پورتال گوگل مد اطلاع دهد.

۸) پورتال گوگل مد حق دارد جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

۹) کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در این پورتال اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، پورتال گوگل مد هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

۱۰) خدمات و محتویاتی که توسط گوگل مد تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این پورتال هستند.

۱۱) هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از پورتال گوگل مد پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این پورتال را ندارد.

۱۲) حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران پورتال گوگل مد تولید شده و بر روی این پورتال قرار می‌گیرد، متعلق به پورتال گوگل مد است: پورتال گوگل مد حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

تعداد بازدید: 97